Top Module Empty
powered_by.png, 1 kB
Naslovna arrow Dijabetes arrow KAKO NAM MOŽETE POMOĆI-KORISTITE NAŠ KLUB
KAKO NAM MOŽETE POMOĆI-KORISTITE NAŠ KLUB PDF Štampaj E-pošta
Autor Branislav Knežević   
Saturday, 15 December 2007
IZDAVANJE NAŠEG KLUBA KNEZ.  KLUB JE U SASTAVU NAŠEG UDRUŽENEJA I SAV PRIHOD IDE NAŠEM UDRUŽENJU. VAŠIM

IZNAJMLJIVANJEM POMOĆI ČETE  NAM!

 

Šta nudimo?             PROSTOR: za svadbe proslave,rodjendane žurke,promocije i dr. iznajmljujemo: dve međusobno povezane  sale jedna veća I jedna  manja veća je restoran manja je šank  sa stolovima I stolicama obe sale imaju izlaz ubaštu  sa pet stolova, ukupne površine od oko 180m2 (u zavisnosti od broja zvanica),može se  proširiti van lokala nadstrešnicom -mogućnost za roditelje da istovremeno – u jednoj sali bude dečiji rodjendan ,a drugoj sali - proslave rođendan sa svojim prijateljima ili sačekaju decu .

USLUGE: možemo organizovati razne proslave :od kuvanja pečenja( IMAMO NAŠU PEČENJARU- pečemo i uslužno) ,muziku , lokal se može izdati sa našom poslugom I iventarom ili samo lokal.TERMINI I TRAJANJE: proslave I drugo iznajmljivnje se dogovaraju moguće je na sat izdavanje.

 Molimo javite nam se za dodatne informacije i zakazivanje. 021 820 005 820 440- 021 820 005 64/24637067 -O62/1728230  Veternik   ŠKOLSKA 91a

Poslednji put ažurirano ( Saturday, 18 February 2012 )
 
< Prethodno   Sledeće >
© 2018 Spas i Nada - udruženje invalida i dijabetičara
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.